Шукаємо партнерів в Миколаєві!

Школа судноводіння : +380672153355, +380671337070
Реєстрація плавзасобів: +380672193519, +380671337070
Договори купівлі та продажу плавзасобів: +380672193519, +380671337070
Магазин водної техніки: +380672255535
Пошта: info@morehod.com.ua

Надаємо послуги:

 • Реєстрація плавзасобів у Миколаєві;
 • Оцінка судна в Миколаєві;
 • Допомога в проходженні ТО плавзасобів у Миколаєві;
 • Договори купівлі-продажу плавзасобів у Миколаєві;
 • Виготовлення бортових номерів на катер, човен, яхту, гідроцикл у Миколаєві;
 • Школа судноводіння (у тому числі й права міжнародного зразка) в Миколаєві;
  Послуги з розмитнення яхт, катерів, човнів у Миколаєві.

  Що вас цікавить?

  Ваше ім'я?

  Ваш e-mail:

  Номер телефона:

  Наша країна багата неосяжними водними просторами, тому все більше людей, що цінують свій відпочинок, купують човни, катери, яхти. Якщо Ви хочете придбати човен у Миколаєві, компанія «Мореход» допоможе з реєстрацією плавзасобу, надасть консультацію з оформлення договору купівлі/продажу човна, катера, яхти, гідроцикла.

  Є питання, які все ж таки краще довірити професіоналам. Це особливо стосується процедури розмитнення судів. Компанія «Мореход» у Миколаві допоможе Вам не заплутатися в складних моментах митного законодавства України, допоможе з митним очищенням Вашого човна, катера або ж водного мотоцикла. Ми несемо повну відповідальність за послуги, які надаємо, а багатолітній досвід наших брокерів дозволяє діяти швидко та ефективно, мінімізуючи ризики та грошові витрати.

  Здавалося б, за наявності реєстрації на човен, Ви мали би без проблем насолоджуватися відпочинком на воді, але насправді все відбувається інакше.
  По-перше, Ваш човен має бути з бортовим номером!
  Виготовленням бортових номерів на лодку, катер, гідроцикл у Миколаєві займається компанія «Мореход». Швидко й недорого виготовляємо бортовий номер для будь-якого плавзасобу в Миколаєві! Якщо виникне необхідність Ви без зусиль зможете зняти номер, а човен при цьому залишиться неушкодженим. Це зручно у випадку, коли номер необхідно замінити, або продати судно.

  По-друге, Ви повинні пройті курси судноводія та отримати сертифікат, який дає право управляти маломірним судном. Ви можете прослухати теоретичний курс, а також пройти практику. Ми навчимо відчувати себе впевнено на воді та розкажемо, як подружитися з водною стихією. Після завершення курсу, Ви отримаєте на руки посвідчення судноводія малого/маломірного судна з районами плавання: Внутрішні води, Прибережні морські шляхи.

  У школі судноводіння «Мореход» Ви зможете отримати посвідчення стернового-моториста. Якщо є бажання, або виникла така необхідність, Ви завжди зможете підвищити свою кваліфікацію. Для цього не доведеться нікуди виїжджати! Відтепер усе це можливо зробити в Миколаєві за адресою вул. Севастопольська 12/11.

  Якщо у Вас є мрія навчитися яхтингу, тоді ласкаво запрошуємо до нашої великої сім’ї! Поза сумнівом управління власною яхтою породжує неймовірні відчутя. Коли ти не просто пасажир, а КАПІТАН. Чи варто говорити про те, що це значно розширює кордони для Ваших подорожей та відпочинку на воді. Відтепер усі акваторії світу до ваших послуг. Наша школа яхтингу в Миколаєві є партнером International Yacht Training (IYT). Саме це дозволяє нам видавати права міжнародного зразка. Наші кваліфіковані педагоги розкриють свої секрети, поділяться всіма знаннями й навичками.

  За більш детальною інформацією звертайтеся до адміністратора школи судноводіння “Мореход”.

  Хочемо бачити саме Вас у числі наших слухачів!

  Контакти

  Пн-Пт: 9:00 – 18:00
  м. Київ, вул. Оболонська, 31 (Поділ)