Адреса: 39600 м. Кременчук, вул. Івана Мазепи 45-а.

Директор філії: Сергій Володимирович (067) 127-01-91, (050) 161- 46- 98.

Школа судноводіння: +380672153355, +380671337070
Реєстрація плавзасобів: +380672193519+380671337070
Договори купівлі та продажу плавзасобів: +380672193519+380671337070
Магазин водної техніки: +380672255535
Пошта: info@morehod.com.ua

Надаємо послуги:

 • Реєстрація плавзасобів у Кременчуці;
 • Оцінка судна в Кременчуці;
 • Допомога в проходженні ТО плавзасобів у Кременчуці;
 • Договори купівлі-продажу плавзасобів у Кременчуці;
 • Виготовлення бортових номерів на катер, човен, яхту, гідроцикл у Кременчуці;
 • Школа судноводіння (у тому числі й права міжнародного зразка) в Кременчуці;
 • Послуги з розмитнення яхт, катерів, човнів у Кременчуці.

  Що вас цікавить?

  Ваше ім'я?

  Ваш e-mail:

  Номер телефона:

  Безперечно, покупка човна — це радісна подія. На жаль, затьмарена підготовкою необхідних документів для реєстрації та довгими чергами в держустановах. Ми всі знаємо, як це воно зіткнутися з бюрократизмом у нашій країні. Ми розуміємо, що кожному хочеться скоріше з цим покінчити. Зовсім відсторонитися від цього не вийде, але уникнути тяганини з реєстрацією човна, катера, яхти або гідроцикла Вам допоможе компанія “Мореход”, що знаходиться в м. Кременчук за адресою вул. Івана Мазепи 45-А.

  Щоб не наробити біди від придбання човна, рекомендуємо зробити все правильно:

  • пройти обов’язкову реєстрацію плавзасобу в Кременчуці;

  • отримати бортовий номер. Ми виготовимо для Вас бортовий номер із якісної вінілової плівки ORACAL у Кременчуці.

  Якщо Ви зважилися на покупку судна закордоном, то при перевезення плавзасобу до України можуть виникнути труднощі. Не варто братися за цю справу, якщо Ви не знайомі з процесом розмитнення. Брокери ТОВ “Мореход” швидко та, головне, безболісно проведуть процес митного очищення Вашого катера, човна, водного мотоцикла в Кременчуці. Вся процедура проводиться в рамках митного законодавства України.

  Наявність усіх реєстраційних документів також не дає права виходити на воду. Якщо Ви не хочете бути порушником, сподіваючись на вдачу не зустріти інспектора водної поліції, необхідно пройти курс навчання й отримати посвідчення судноводія в Кременчуці. Компанія “Мореход” у Кременчуці на постійній основі проводить набір слухачів у школу судноводіїв. Тут, у стінах нашої школи, Ви отримаєте базові знання, які допоможуть Вам у подальшому житті. Окрім теоретичної бази, Ви зможете пройти практику. Після завершення курсу, Ви отримаєте на руки посвідчення судноводія маломірного судна з районами плавання: внутрішні води, прибережні морські шляхи.

  За бажанням, можна пройти курс із підвищення кваліфікації, а також отримати посвідчення стернового-моториста малого/маломірного судна.

  Школа судноводіїв “Мореход” у Кременчуці відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, тому ми відповідаємо за послуги, які надаємо. Ми також є партнерами світової асоціації з яхтингу. Якщо Ви зважилися бути не просто пасажиром на яхті, а стати капітаном — ми допоможемо в реалізації Вашої мрії. Навчання яхтингу в школі “Мореход” у Кременчуці проходить з особливою увагою. Гнучкий графік дозволяє підлаштуватися під графік кожного слухача. Запишіться на курси яхтового капітана, і вже завтра Ви зможете борознити водний простір у будь-якій акваторії світу! Погодьтеся, це значно розширює кордони Вашого відпочинку!

  Якщо у Вас виникли запитання стосовно придбання прав шкіпера в Кременчуці, наш адміністратор із задоволенням надасть консультацію.

  Окрім усіх перерахованих послуг, компанія “Мореход” допоможе із проходженням ТО Вашого човна, катера чи-то водного мотоцикла в Кременчуці. Якщо Ви зважилися на продаж свого плавзасобу в Кременчуці, наша компанія допоможе провести цю процедуру якомога безпечніше для обох сторін.

  Контакти

  Пн-Пт: 9:00 – 18:00
  м. Київ, вул. Оболонська, 31 (Поділ)