Шукаємо партнерів в Запоріжжі!

Школа судноводіння : +380672153355, +380671337070
Реєстрація плавзасобів: +380672193519, +380671337070
Договори купівлі та продажу плавзасобів: +380672193519, +380671337070
Магазин водної техніки: +380672255535
Пошта: info@morehod.com.ua

Надаємо послуги:

 • Реєстрація човнів у Запоріжжі;
 • Оцінка судна в Запоріжжі;
 • Допомога в проходженні ТО плавзасобів у Запоріжжі;
 • Договори купівлі-продажу плавзасобів у Запоріжжі;
 • Виготовлення бортових номерів на катер, човен, яхту, гідроцикл у Запоріжжя;
 • Школа судноводіння (у тому числі й права міжнародного зразка) в Запоріжжі;
 • Послуги з розмитнення яхт, катерів, човнів у Запоріжжі;
 • Cтрахування відповідальності власників водного транспорту.

  Що вас цікавить?

  Ваше ім'я?

  Ваш e-mail:

  Номер телефона:

  Хто не мріяв про те, щоб борознити водні простори на своєму катері або яхті? Для того, щоб процес купівлі човна, гідроцикла, катера або ж яхти не став проблемним, радимо звернутися до фахівців компанії «Мореход», що знаходится у місті Запоріжжя. Тут Ви отримаєте вичерпну консультацію з питаннь реєстрації плавзасобів у Запоріжжі, як нових, так і б/в. Проведемо оцінку Вашого судна, допоможемо зняти з обліку в разі продажу, також надамо допомогу в розмитненні човна.

  Брокери компанії “Мореход”у Запоріжжі на практиці доводять свій професіоналізм у питаннях розмитнення човнів, яхт, катерів та гідроциклів. Знання митного законодавства України дозволяє в найкоротші терміни вирішувати складні питання. Ми грамотно проведемо митне очищення Вашого плавзасобу в Запоріжжі.

  Щоб Ваш відпочинок не був проблемним та без перевірок водної поліції, необхідно мати в наявності всі реєстраційні папери на човен. Окрім документів, Ваше судно повинно бути з бортовим номером. Компанія “Мореход” швидко зробить для Вас бортовий номер на катер, надувний човен ПВХ, водний мотоцикл. Номер виготовляється з якісної плівки ORACAL, яку завжди можна зняти, наприклад, якщо виникла необхідність продати човен. Поверхня при цьому залишиться неушкодженою.

  Філія ТОВ “Мореход”, що знаходиться за адресою вул. Святого Миколи, 57 у Запоріжжі, на постійній основі проводить підготовку судноводіїв малих/маломірних суден. Наша школа відповідає вимогам міжнародного стандарту, має у розпорядженні човни, катери та іншу водну техніку, що необхідна для практичних занять, а також найкращих педагогів. Після завершення курсу судноводіїв, Ви отримаєте посвідчення з районами плавання: внутрішні води, прибережні морські шляхи.

  Школа судноводіння “Мореход” у Запоріжжі також проводить набір на курси стернового-моториста маломірних суден на внутрішніх та закритих водоймищах України. Набір проводиться на постійній основі. Окрім основного курсу є можливість підвищити кваліфікацію стернового-моториста малих/маломірних суден із потужністю двигуна до 75 к.с. та до 149 к.с. Ми з відповідальністю ставимося до Вашого навчання та готові втілювати в життя найсміливіші бажання! Примиритися зі стихією легко, і ми розкажемо як.

  Якщо Ви мрієте управляти власною яхтою та подорожувати мальовничими акваторіями світу, тоді ми готові запропонувати курси яхтингу. Отримавши права шкіпера, Ви зможете самостійно планувати маршрути, вибирати місце та час. Безперечно яхтинг — це статусне хобі! Спробувавши одного разу ходити під вітрилами, буде складно зупинитися 🙂

  Наша школа яхтингу в Запоріжжі є партнером світової асоціації з навчанню яхтингу й підготовки яхтсменів. Ми маємо можливість видавати права міжнародного зразка. За більш деальною інформацією Ви завжди зможете звернутися до нашого адміністратора.

  Будемо раді бачити Вас!

  Контакти

  Пн-Пт: 9:00 – 18:00
  м. Київ, вул. Оболонська, 31 (Поділ)