Адреса: 65011 мм. Одеса, пров. Онілової, 8/10

e-mail: morehod.od@gmail.com

Директор філії: Володимир Михайлович 050-603- 98-72, 097-561-24-84.

Адміністратор школи: Інна Вікторівна 094-948-40-91, 048-794-50-73, 094-950-80-73, 048-798-10-91.

Надаємо послуги:

 • Реєстрація плавзасобів в Одесі;
 • Оцінка судна в Одесі;
 • Допомога в проходженні ТО плавзасобів в Одесі;
 • Договори купівлі-продажу плавзасобів в Одесі;
 • Виготовлення бортових номерів на катер, човен, яхту, гідроцикл в Одесі;
 • Школа судноводіння (у тому числі й права міжнародного зразка) в Одесі;
 • Послуги з розмитнення катерів, човнів, яхт в Одесі.

  Що вас цікавить?

  Ваше ім'я?

  Ваш e-mail:

  Номер телефона:

  Повний контроль й відповідальність за свої дії та координацію. Чи варто згадувати про те, що відтепер вибір місця, часу, маршруту, а також тривалості яхти в чартері тепер цілком залежить від Вас. Для цього потрібні лише права шкіпера, сертифікати й ліцензії. Все це без проблем можна отримати у ТОВ “Мореход”, що знаходится у м. Одеса за адресою пров. Онілової, 8/10.

  Школа яхтингу в Одесі — це реально і доступно! Ми є партнерами світової асоціації з навчання яхтингу та підготовки яхтсменів. Після завершення курсу Ви отримаєте права міжнародного зразка. Але будьте обережними – бути капітаном викликає неабияку залежність!

  Якщо Ви вирішили придбати катер або яхту закордоном, то в Україні на Вас може чекати ряд труднощів. Розмитнення плавзасобу може зайняти тривалий час і попсувати Вам чимало нервів. Довіртеся команді “Мореход”, тоді розмитнення Вашого катера, гідроцикла, яхти або човна завершиться швидко і, головне, безболісно. Постійний досвід роботи в цій сфері дозволяє нашим фахівцям швидко орієнтуватися в підводних каменях митного законодавства України та знаходити правильні рішення у найскладніших питаннях!

  Компанія “Мореход” займається реєстрацією плавзасобів в Одесі. Ми позбавимо Вас паперової тяганини та швидко поставимо на облік Ваш човен, катер чи яхту. У разі продажу Вашого човна, зможемо швидко та якісно провести оцінку судна в Одесі й провести операцію з купівлі-продажу. Все відбувається в рамках діючого законодавства України, то ми несемо повну відповідальність за надані послуги!

  Адміністратор, Інна Вікторівна, надасть вичерпну інформацію стосовно проходження ТО плавзасобу в Одесі, внесення змін у документи маломірних суден, щодо школи судноводіння, а також підвищення кваліфікації.

  Філія ТОВ “Мореход” в Одесі без проблем зробить Вам бортовий номер на Ваш катер, гумовий човен, водний мотоцикл. Номер виготовляється зі спеціальної плівки ORACAL, яку за необхідністю можна без особливих зусиль зняти. Ми допоможемо Вам заощадити час та гроші.

  Відтепер легко отримати посвідчення судноводія, а також стернового-моториста маломірного судна з районами плавання: Внутрішні водні шляхи, Прибережні морські шляхи. Наша школа судноводіїв у м. Одеса на постійній основі проводить набір слухачів. Після завершення, Ви отримаєте посвідчення, безцінний практичний досвід, а також необхідні знання з морської справи.

  Наша школа судноводіїв в Одесі відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Ви також можете підвищити свою кваліфікацію стернового-моториста маломірних суден.

  Ласкаво просимо!

  Контакти

  Пн-Пт: 9:00 – 18:00
  м. Київ, вул. Оболонська, 31 (Поділ)